3d FDTD dipól ve volném prostoru

E

emresert

Guest
líto, i cant spustit program fd3d_4.1.c v knize "elektromagnetické simulace pomocí FDTD" Dennis Sullivan, může někdo pomoci mne? emrsrt@gmail.com Byl bych vděčný
 
Ahoj, jsem může být schopen vám pomoci. Nejsem si jistý, jestli mám kód fd3d_4.1.c nebo ne. Lepší můžete nahrát nebo poslat mi ho (jithesh.lrde @ gmail.com). S pozdravem Jithesh
 
Ahoj, jsem některé opravy v kódu. Teď to funguje. napište mi v případě, že nějaké další problémy jsou tam. S pozdravem Jithesh
 
Můžete nahrát tento program pro begginners, jako jsem já a díky
 
Ahoj jsem napsal 3D FDTD ukázkový kód MATLABu na základě knihy Sulivan. ABC používá pro tyto kódy je PML s 7 článků.
 
Má někdo ještě tento kód i am stuggling napsat do CI provedli přidělování paměti atd., a program běží, ale já jsem nedostal žádné hodnoty pro pole. Díky
 
Má někdo ještě tento kód i am stuggling napsat do CI provedli přidělování paměti atd., a program běží, ale já jsem nedostal žádné hodnoty pro pole. Díky
Pokud jste po to, co si myslíte, že jsou základní součásti vašeho programu, které nefungují správně někdo může být schopen vám pomoci.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top