Hliníkové elektrolytické kondenzátor - max. proud?

D

delhezarnaud

Guest
Co maximální proud 100uF hliníkových elektrolytických kondenzátorů zvládne?Ověřil jsem si v manuálu, ale není max Aktuální hodnocení nebo max. napětí přeběhu hodnocení odůvodněno.
Já jsem připojený listu níže.

TIA
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
delhezarnaud,
Nechci být politicky nekorektní, ale schetchy listy jsou celkem běžné, od japonských výrobců.Kemet má pěkný app na vědomí, že vám umožní určit nejvyšších špičkový proud jako funkce jazyk:
.
h ** p: / / www.kemet.com/kemet/web/homepage/kfbk3.nsf/vaFeedbackFAQ/D68F1B97FC4FE31385256F72006669BD/ $ file / Technické% 20Update% 20 -% 20Ripple% 20Current% 20Capabilities.pdf
.
Chtěl bych najít Kemet případě, že má blízko k Nichicom případě, že budete používat, a pak pomocí rovnice 5 z app poznámky.
.
Pozdravy,
Král

 
Můžete si, že z listu pomocí těchto equations.Keep na mysli tyto ratingy jsou založeny na sinusoidy waveform.Rearrange a řešení pro Irms.

Kód:"TeplaSi můžete spočítat teplo v kondenzátoru z jedné ze tří vzorců:p = 2πFCV2tanδ (1)P = Irmstanδ/2πFC (2)P = Irms2 ESR (3)Kde:p = Power rozplynul ve wattechF = Frekvence vlnC = kapacita v faradsV = efektivní napětí průběhtan δ = Dissipation Factor na kondenzátoru na kmitočtu FI = efektivní AktuálníESR = ekvivalentní sériový odpor v ohmechKdyž je průběh sinusový, výše uvedené rovnice platí přímo.
Pro ne-sinusových průběhů, musíte nejprve analyzovat průběh a určit, Vrms Irms.
Pokud se hodnocení křivek s harmonických složek, platí rovnice pro každé harmonické frekvence pro proud a napětí nebo ztrátový faktor tan δ na harmonické frekvence.
Výkon pro všechny harmonických se pak sčítají.
Také, non-sinusové křivky mohou způsobit vysoký vrchol proudy, které mohou stres a být příčinou zániku lokalizované konec vytápění. "

 
" in the data sheet.

To, co hledáte, je vykázán jako "špičkový proud"
v listu.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top