Impedance vyhovující / stability mylná

D

darcyrandall2004

Guest
Ahoj,

Nedávno jsem byl s některými obtížnosti navržení konkrétních stabilní CC zesilovač.Obecně jsem pracoval se zesilovačem, dokud není bezpodmínečně stabilní a potom jsem se vypočte simulatenous konjugátem zápas nebo stanovit zatížení, které bude poskytovat konkrétní získat od moci získat kruzích.Jsem se pokoušela navrhnout CC amp z potenciálně nestabilních tranzistoru.

My za to, že:

Pokud tranzistor zesilovač potenciálně nestabilní pak plot zatížení stability kruhu.Určete zatížení reflexe koeficientu, který vede ke vstupu reflexe koeficient <1,
tj. stabilní tranzistor.Z této úvahy koeficient výpočtu zatížení odpovídající zatížení impedance.Od S parametry a zatížení reflexe koeficient, výpočet vstupních úvah koeficient tedy určit vstupní impedance.Pro maximální zisk výpočet impedance generátoru jako konjugát vstupní impedance.

Je to pravda?Byl jsem s velkými obtížemi a já začíná podezřelého jsem nedorozumění.

Děkuji předem za vaši pomoc.

 
Obecnie już mało kto wyobraża sobie życie bez zakupów internetowych. Choć wielu wciąż preferuje fizyczne zobaczyć produkt przed zakupem, grona regular ...

Read more...
 
Mám pravdu, protože si myslel, že výstupní impedance závisí na generátoru impedance, kdy jsem se přidat generátor impedance, výstupní impedance změny můj, já pak potřeba počítat nový zatížení impedanci pro přenos
max. síly.Když jsem se přidat novou zatížení impedance, vstupní impedance moje změny tedy Potřebuji nový generátor impedanci pro přenos
max. síly a pak se celý proces se opakuje.

Je to tak?Pokud ano, když jsem trvat na práci s potenciálně nestabilním tranzistor je moje jediná možnost rekurzivně projít všechny možné generátor a nahrát reflexe koeficienty až najdu ten, který vytváří stabilní tranzistor s přiměřenou pravomoc získat?IE simultánní konjugátem zápas neexistuje pro potenciálně nestabilním tranzistoru.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top