Jak na sestavení 32-bitový program pod RHEL3 X86_64?

J

Jerry Yau

Guest
Vážený pane,
Překládám 32-bitové pod RHEL3 X86_64.Já vždycky dostanu chybovou zprávu:

ld: přemístitelné propojení s přemísťováním z formátu elf64-x86-64 (/ redhat30/STDLIB__.o) do formátu elf32-i386 (CSRC / libvhdl_object.o) není podporován

To někdo ví, jak vyřešit tento program?
Díky
Jerry Yau

 
Nazdar,

Vypadá to, že se snažíte propojit 64bit i 32bit kód dohromady, což je zcela nemožné.Musíte správně (32-bit)-dev balíčku pro zmíněné / redhat30/STDLIB__.o

 
Vidím.Ale já nevím, jak nainstalovat 32-bit-dev balíčku na x86_64 stroj.Neexistují žádné 32-bit-dev balíčku na x86_64 instalační CD.Pokud si nainstaluji a 32-bit-dev balíčku uloženy na 32-bit OS instalační CD na mém stroji x86_64, některé soubory přes psát.To je nepřijatelné.
Mohla byste mi říct, jak nainstalovat 32-bit-dev balíčku v mém x86_64 stroje, aniž by zničit mé současné době stroj.
Díky

 
jak jsem řekl, linker se snaží vytvořit 32 bit knihovny od 64 bit (za předpokladu, kompilátor-) objektů.měli byste přestat, že.Co se dá dělat?

První věc je, aby vaše LDFLAGS jsou nastaveny na správném formátu 64 bit.Pokud váš LDFLAGS jsou nastaveny na 32 bitů, prosím, změnit v konfiguraci souboru nebo jako makefile

- verbose - formát elf64-x86-64

(Přidal jsem - verbose získat více informací o ld problém, nesmíte použít, pokud výše uvedené práce)

Rovněž se snaží stanovit GNU cíl (nejsem si jistý, jestli to funguje, ale worths zkusit)

export GNUTARGET = 'elf64-x86-64'

Je-li výše uvedené nebude fungovat, zkuste také pod definice v makefile:

CFLAGS = "-M64"
LDFLAGS = "-M64"

 
Thanks for your replay.Omlouváme se, možná jsem se jasně popsat můj problém.Snažím se, aby 32-bit programu v 64-bit OS, který má pouze 64-bitové rozvoj životního prostředí.Ld tak se vždy snaží propojit 64-bitové knihovny s mojí 32-bitové aplikace.Podle vašeho návrhu, mohu nastavit:
export GNUTARGET = 'elf32-i386'
export CFLAGS = "-M32"
export LDFLAGS = "-M32"

Nejsem obeznámen s softwarový program, tak jsem se zeptat nějaké hloupé otázky.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top