mc68hc05 programování první časovač

L

lorenzo_99

Guest
Ahoj, našel jsem tento schematický, které Žádám vybudovat pro programování MSU. I když jsem docela zájem o elektroniku jako koníček, já jsem v žádném případě odborník na toto téma, a to je zdaleka nejvíce složitý obvod jsem se snažil stavět. Přenos schéma na trackboard Zjistil jsem, že obzvláště složité, a já jsem jen chtěl objasnit, zda je či není trackboard rozložení níže na schématu (také níže) bude fungovat. Existuje také několik dalších otázek jsem týkající se tohoto tématu, především pokud jde o schéma, jsem kroužil dvě oblasti v červené, které si nejsem jistý, o jejich významu, a jak by být reprodukovány na trackboard návrhu bude-li třeba. Zadruhé, jsem přemýšlel o zdroj energie pro tento okruh, a zda nebo ne to mohlo nějak být odvozen ze sériového portu, a pokud ano, které piny pro čerpat. Konečně by programování čipu MSU vyžadují přímé pájení na kolíky čipu sám, který jsem slyšel, je možné a provádí se po celou dobu, ale napadlo mě, jestli to bude vyžadovat nižší příkon páječky (řekněme 15W) spolu se sníženou dobu kontaktu, nebo by toto opatření nadále ponechávají riziko spálení čipu. Díky předem za jakoukoliv pomoc v této věci.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top