Návrh přístrojového zesilovače

Petrik.a.dost

New member
Dobrý den,
chci se zeptat jak navrhnout přístrojový zesilovač podle zadaných kriterií. Na internetu jsem hledal a nikde jsem nic nenašel. Žádný návod všechny byli na invertující a neinvertující zesilovače a když něco tak jen část. Kriteria jsou: Vstupní napětí v rozsahu 0-0,001V (0-1 000uV); zesílení přepínatelné mezi hodnotami 1000 až 10 000; výstupní napětí: 0-(+10) V; maximální zatěžovací proud 40mA; vnitřní odpor zdroje 1kohm; návrh napěťové nesymetrie; - nebudu klamat mam to na seminárku ale plavu v tom. Prosím pomozte. Předem děkuji.

Petr Šmitmajer 
 
Psali jsme to někdy po půlnoci tak je to trochu zne1t. Dali jsme to nejdředve na inretzned servery, ale ředkal jsem si, že to můžu zkusit hodit tady na blog. Když už jsem podobnfdm způsobem prodal i knihu  A inzere1ty sem de1ve1m vfdjimečně. Chtěli jsme ho prodat co nejdředve nejle9pe před ve1nocema. Už je asi docela pozdě :-/
 
Škoda, že teď je to k ničemu, když bot ste1vkuje ale za měsedc si to pročtu znovu, třeba už seznam zase bude preme1vat :)Je tento koemnte1ř užitečnfd?  0  0
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top