Problem s rekompilace Xilinx Knihovny v ModelSim

B

BasePointer

Guest
Právě jsem se stáhli ModelSim 5.8d.Dal jsem chybové hlášení "Permission denied", když jsem se snažil kontrolovat pod.Jak mohu zabránit?

ModelSim> compxlib-s-f mti_se vše-l-o vše.
# Vydání 6.2i - compxlib
#
# XILINX = 'C: \ _Elkn \ Xilinx'
#
# SIMULÁTOR = ModelSim SE / EE
#
#
# Zdroj Tools => [pomocí PATH env]
#
# Inicializace Logická Mapping (=> 'C: \ _Elkn \ FPGAdv62PS \ Modeltech \ win32')
#
# Adresář pro výstup nastaven na 'c: \ _elkn \ fpgadv62ps \ modeltech \ examples'
#
# Kontrola závislostí ...
#
# Pomocí ModelSim (=> C: \ _Elkn \ FPGAdv62PS \ Modeltech \ win32/../modelsim.ini)
#
#
# ==> STARTING COMPILATION (Xilinx Verilog knihovny)
..
..
..
# Varování: Zkopírováno C: \ _Elkn \ FPGAdv62PS \ Modeltech \ win32/../modelsim.ini na modelsim.ini.
# Aktualizováno modelsim.ini.
# ModelSim nastavena na C: \ _Elkn \ FPGAdv62PS \ Modeltech \ win32/../modelsim.ini.
# Proměnné prostředí ModelSim používají všechny produkty ModelSim
# Najít modelsim.ini soubor, takže to místní kopie nebudou použity.
# Error: Nelze zapisovat do složky C: \ _Elkn \ FPGAdv62PS \ Modeltech \ win32/../modelsim.ini: Permission denied

Díky

 
Battlefield Hardline to gra, na którą z pewnością czeka wielu graczy. Jej premiera już niebawem, bo 17 marca. Dziś producent, firma EA, podała oficjalne wymagania gry. A oto i one....

Read more...
 
Jste přihlášen jako administrátor?Pokud ne, jsou oprávnění k tomuto adresáři * a * kořenového adresáře C: ok pro vaše přihlašovací údaje?.Dojde-li stávající modelsim.ini v tomto adresáři, je to pouze pro čtení?

Beru to spouštíte compxlib z konzole, kde jste CD'd do kořenového adresáře Xilinx?.Oh - také zkontroluje, zda je stávající compxlib.log, který je pouze pro čtení.

Git

 
Ano, společný problém.Změňte svůj modelsim.ini z read-only na zapisovatelný disk.Také jsem uchovávat záložní kopii, jen pro případ.

 
Ano, jsem změnil modelsim.ini na zapisovatelný disk, to funguje nyní.

Thnks for your responses.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top