simulující monopole ultra širokopásmovou anténu pomocí IE3D

E

eng_romeo

Guest
Drazí,

Prosím, já potřebovat pomoc od všech v tomto fóru respektována.
Snažil jsem se mnohokrát simulovat monopole ultra širokopásmovou anténu pomocí IE3D program ale selhal a já chci znát důvod, tak i přiložený soubor, který označuje číslo design a S11 výsledek antény designem, ale můj výsledek je jiný, který dává vícepásmové frekvence.Díky za vaše úsilí.

ε r = 4,65, h = 1.5 mm

Rozměr rovinou vozovky je vybrán, aby se (30 x 11,5) mm2 v této studii.

Původní design má obdélníkový radiátor s šířkou (w) o 15 mm a délce (l) 12 mm.

Krmivo šířka (WF) je nastaven na 3 mm a délka krmení (fl) je nastaven na 12.5 mm.První a třetí zářez rozměry jsou (1 x 1) mm2, a je druhý zářez (1 x 1,5) mm2.
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
Według najnowszych statystyk dotyczących korzystania z mobilnych systemów operacyjnych Google, OS Android Lollipop nadal zwiększał swoją obecność i osiągnął 10% ogółu urządzeń korzystających z tego systemu operacyjnego. Te dane można jeszcze bardziej sprecyzować, gdyż spośród tych 10% wersja Lollipop 5.0 działa na 9% urządzeń, a ostatnia, Lollipop ...

Read more...
 
Ahoj, eng_romeo:

Zdá se mi váš popis struktury není kompletní.Alespoň to není měřítko.Snažil jsem se postavit 1-notch případu.Je poměrně široká skupina i když nemusí být přesně tak, jako to, co ukázat.Moje soubory jsou připojeny.

S pozdravem,
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
Vážení Dr.Jain,

Díky mnoha Dr.Jain pro vaše rychlé reakce.Snažil jsem se znovu simulovat ZČU anténu, ale s jiný výsledek, než vy a vím, že můj výsledek je faulse, ale já nevím proč.Všiml jsem si, že definují přístavu v mé simulaci s De-Vkládání délka ramene je jiný, než definovat portu v simulaci, simulace má mít 3 polygonů definovat, ale ve vašem simulace mít 4 polygony definovat a provádět i sigma (0,0) na zem a připojeno i my simulace, aby mi reasone různých mezi našimi výsledky.

Děkujeme za vaši spolupráci-operaci.

 
nazdar
i need ur papíru, prosím, nahrajte ji co nejdříve ......... a také ur design rovnic

 
nazdar
Pokud je urs mikropáskového krmivu negativní port pro pozemní letadlo .....
v ur obr. použití u didnt negativní port pro gnd rovině, takže se používat, že jedna
u dostane určitě

Jsem geo nahrání souboru s negativním port

lepší pomoci upload ur papír
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top