SPI sběrnice otázku

T

techie

Guest
Já jsem se provádí SPI sběrnici software.Může někdo pls ověřit pseudo kód níže.Nějak můj kód nefunguje.

Kód:CS = 0smyčky 8 krát

(

výstupní bit SI

CLK = 1

číst bit na SO

CLK = 0

)CS = 1;

 
Ze względu na fakt, że Intel nie ma żadnych problemów z produkcją w procesie 14 nm, nie musi się spieszyć z premierą nowych produktów takich jak procesory z rodziny Skylake i może poczekać z tym do chwili kiedy będzie to najkorzystniejsze finansowo. Według żródeł azjatyckich Intel planuje rozpoczęcie produkcji nowych chipsetów w sierpniu tego roku....

Read more...
 
hi techie

Nejprve vám shoud zajistit počasí budete provádět hardware SPI komína nebo Sortware.I myslíte vy očekáváte Software pouze!. Také jste shoud vědět CLOCK polority, Hodiny fáze ..Chcete-li napsat byte

fun (byte data)
(
CS = 0, / / Chip Povolit
smyčky 8 krát,
(
SCLK = 1;
Prodlení (3);
SO = (data>> 7);
Prodlení (3);
SCLK = 0;
data <<= 1;
)
CS = 1, / / Chip Zakázat)

 
Rozdíl v můj a váš kód je, že jsem psaní a čtení dat na sériové jeden okraj hodiny dříve.Můžeš vám referenční bod pro některé poznámky.

Zpoždění by nemělo být nutné, protože my je periferní ENC28J60 která má 10MHz SPI sběrnici.Moje regulátor má pouze 2MHz hodiny.

 
hi techie

Mohu znát váš řadič? .. Také vyzkoušet různé možnosti (obvykle mám stejné), jako jsou uvedeny bez prodlení.

 
Jsem pomocí Philips P89C51RD .Jedná se o standardní součást 8051.SPI přístrojem je mnohem rychlejší než 8051 so I
didnt žádné zpoždění.

 
nazdar

SPI pro mnoho referenceses k dispozici, ale žádnou představu o svých controller.any muset projít PIC můžete získat obecnou představu. (h ** p: / / www.microchipc.com/sourcecode/ # interface)

Vaše peripherial ENC28j20 akceptovat pouze zvýšení hrany datas.So ujistěte, že!

 
V AVR je možné hrát s hodinami hrany a načasování.Domnívám se, že je jen průměrná podpora různých zařízení, které by mohly působit podobné spi.fe 74hc595.Tak co hodiny hranou na použití je dependednt o skutečný SPI slave budete mít spojení se.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top