subwoofer exkurze ovládací obvod

D

djronbxs

Guest
Ahoj, mám subwoofer uzavřeného prostoru a musím přidat nějaký filtr pro to, aby projít zvukové signály z 25Hz na 0Hz, protože od 25Hz pod subwoofer přesahuje vánočními. Můžete mi dát nějaké návrhy, jako variabilní sybsonic filtrační okruhy nebo obvodů výletních kontroly? díky ron
 
[Quote = djronbxs] Ahoj, mám subwoofer uzavřeného prostoru a musím přidat nějaký filtr pro to, aby projít zvukové signály z 25Hz na 0Hz, protože od 25Hz pod subwoofer přesahuje vánočními. Můžete mi dát nějaké návrhy, jako variabilní sybsonic filtrační okruhy nebo obvodů výletních kontroly? díky ron [/quote] můžete použít tento low-pass filtr obvodu http://www.electronics-lab.com/projects/audio/008/index.html
 
Je nám líto, moje chyba právě dostal zmatená LITTEL! Low-pass filtr odfiltruje nízké frekvence, které je ideální pro výškových a ne sub-basovými.
 
Zdá se, že máš to špatně ještě again.A nízká pas filtr umožní nízké frekvence, a tudíž se používá pro basovými nebo Subs, ale ne pro výškovými reproduktory. Zakladatel vlákna potřeboval podzvukovou filtr, který odfiltruje extrémně nízkých frekvencí (tj. říci, 25Hz a pod) a průkazy kmitočty nad 25Hz, je potřeba tedy high pass. Doufám, že je to jasné.
 
Někde jsem četl, že existují některé obvody, které brání subwoofer z dosažení exkurze limitu elektronicky!
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top