VLSI

Y

ykishore

Guest
Ano, jsem kishore z DA-ÚIKT!

Pokud se kterýkoli subjekt adresa dobré stránky, které řídí incomming VLSI designéry, prosím, pošlete mi, že Jo!

Thak vás:
kishore.Y

 
Nie tylko politycy muszą uważać na to, co i gdzie mówią. Szpiegostwo korporacyjne jest codziennością dzisiejszego biznesu - uprawia je ponad 70% globalnych przedsiębiorstw. Dlatego firmy powinny zadbać o poufność informacji oraz bezpieczeństwo spotkań i konferencji.

Read more...
 
Myslím, že nikdo z diváků pochopil můj dotaz správně.

Žádám vás, abyste mi pomohli Začínáme s VLSI inženýrství.Můj dotaz je, že jsem potřebu informací o VLSI inženýrství, Jak začít s ní a nástroje, které jsou většinou nutné pro to!

 
Myslím, že můžete udělat nějaké studie o Verilog-HDL.Doufám, že vám pomůže ~!

Na zdraví!

 
ykishore napsal:

Myslím, že nikdo z diváků pochopil můj dotaz správně.Žádám vás, abyste mi pomohli Začínáme s VLSI inženýrství.
Můj dotaz je, že jsem potřebu informací o VLSI inženýrství, Jak začít s ní a nástroje, které jsou většinou nutné pro to!
 
vyhledat VHDL, FPGA, SOC (systému na čipy)

se můžete obrátit na:
www.mentor.com/fpga/

 
Zde je VLSI nástroj pro tebe procvičit.poznámka dos verzeCo je to Magic verze 6?

Tato verze Magic shromažďující práci mnoha lidem v několika institucích Magic od verze 4 byl propuštěn z Berkeley na 1986 VLSI nástroje pásku.Verze 6 je uvolnění Magic a IRSIM.Budete chtít získat další nástroje, které nařizuje 1986 VLSI Nástroje Tape z Berkeley.

Tato zpráva byla vypracována s pomocí několika skupin.Velká část nových softwarových přišel z Walter Scott skupiny v Lawrence Livermore National Labs (LLNL).LLNL i za předpokladu, částečné finanční prostředky na přípravu na propuštění.Digital Equipment Corporation Western Research Lab (DECWRL) pomohl tím, že počítačové vybavení, místo do práce a na služby jednoho z nás (Robert Mayo).Don Stark, Michael Arnold, a Gordon Hamachi také pracovala na propuštění na DECWRL.Stanford darované významné části nového kódu, včetně simulace systém nazývaný IRSIM.Jiných osob a institucí, také přispěly kód a pomoci tak příliš mnoha podrobností zde.[/ code] fxp: / / ftp.digital.com /
pub / DEC / WRL / projekty / magie / ks / dosmagic.zipKód:
 
Nejlepší naleznete univerzitních areálů a jít přes jejich sylabus a doporučená knih.můžete také najít skripta na takové stránky, které vám pomohou.

 
Studie by VERILOG Samire palnitkar .. a pak budou vědět o VLSI

 
číst knihy o VLSI inženýrství
začínat Mead & Conway
a můžete také navštívit webové stránky
je jedním z http://www.informatik.uni-trier.de/ ~ ley/db/conf/vlsi/vlsi1984.html

 
číst Neil weste - principy CMOS VLSI designu
a u potřeba fundae digitální designu stejně

 
v první řadě rozhodnout, zda a chtějí pracovat na analogové nebo digitální boční straně
je-li u dont mysl buď o dva fthe
a mohou pracovat na smíšený signál ...
pro analog-analog číst ic design by Jonas a Martin ... nejlepší knihu předkrmy
pro digitální-první přečetl knihu o digitální elektroniky by wakerli
ur znalosti hín digitální elektroniky je hluboký význam ..
Poté můžete začít u learnin buď verilog nebo VHDL ..
Já bych nejraději verilog becos jeho používaných v průmyslu dnes
hodně štěstí

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top