Co je špatného na mé současné rozdělení do HFSS?

R

Ruritania

Guest
Ahoj všichni,

I'm using HFSS simulovat on-chip induktor, ale cokoli, kterým jsem kdysi, ještě dostat špatné výsledky, ve srovnání s naměřenými daty: indukčnost je asi 0.1nH větší a kvalitní faktor je o 6 méně.

Někdo mi řekl, že současné rozdělení induktoru nebyl hladký.Ale já prostě nevím, jak toho dosáhnout hladké?Co by mohlo způsobit takové situaci dojde v HFSS?

Attached naleznete nahrané Jsurf a Jvol, děkuji.

Ruri
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
Redaktorowi francuskiego portalu informacyjnego Nowhereelse udało się zdobyć szpiegowskie zdjęcia, na których widoczny jest przedni panel nowego smartfona Sony Lavender. Jego oficjalny debiut ma nastąpić w czerwcu 2015 roku. Z wcześniejszych informacji wynikało, że Sony Lavender będzie pozycjonowany jako smartfon szczególnie nadający się do robien...

Read more...
 
im rovněž hledal nějakou odpověď!Added po 44 sekund:nebo u use ur simulační prostředí a simulovat strukturu v manuálu ..... porovnat výsledek

 
Jak si rozrušit strukturu?
koncentrovaný pomocí portu mezi přívodním potrubí?

 
V závislosti na frekvenci, bude aktuální dav k okraji stopy (skin efekt) a bude rovněž dav do oblastí, které jsou blízko jiným vodičem (blízkost efekt).Můžete vidět ve více řádcích dirigent přenosu chorob jako dvojče olovo nebo sběrnici.

Chtěl bych doporučit použití IE3D pro rovinatý induktor analýzu.Je to okamžik,-metoda nástroj, který je lepší-vhodný pro řešení pro proud než HFSS (který řeší pro E-pole).

 
Jste si jisti, který byl použit správný materiál vlastnosti?, Protože substrát a kovové vlastnosti se mohou lišit.Líbilo se vyřešit "uvnitř" z kovu?

WLCSP

 
Hi Ruritania
that your loop didn t work.

To je důvod,
že jsem si smyčku t work.Zapomněli jste malý slotpl
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
nazdar,
i donno mnohem Abt induator design.Ru tak co říká ten poslední (se slotem) je správné inductir struktura simulovat?
prosím vysvětlete
thanx

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top