DC ovlivnění pro mikropáskových obvodu.

C

carevin

Guest
Nazdar
Jsem navrhování ovlivnění DC okruh pro mé mikropáskových palubě.Bylo mi řečeno, že feedthrough kondenzátor by měl být součástí této podjatosti obvodu.Má někdo informace o tom myslíte?

I am using ADS simulovat mého obvodu.Feedthrough kondenzátor je k dispozici v softwaru?

Thank you very much for any help služby.

Kevin

 
y by mi prosím, vaše problémy v detils, protože kondenzátor o feedthrough linky je společná!

 
Pro zesilovač můžete použít λ / 4 souladu s radiálním Stub!

 
Zajímalo by mě, co je použití feedthrough kondenzátoru.Jsem zařadil λ / 4 radiální pahýl jako součást zaujatosti obvodu.Je to ještě nutné zahrnout feedthrough kondenzátor?

 
Je to vždycky bezpečné používání feedthrough kondenzátory pro zásobovací trasy DC entiring mikropáskových box.Radiální lidé mohou krátký 'horké' RF na zásobovací linie DC k zemi, ale nebrání přímé spoje z mikropáskového obvodu na dodávky DC linie vstupují na pole zdi.Použití feedthrough kondenzátory, bude tento spoj skutečně oddělené na zem.

 
Nazdar,

feedtrough kondenzátory jsou namontovány na poli stěnách a zkreslení je krmena koryto do krabice.Jedná se vlastně o low-pas filtr, je zapouzdřen induktoru v sérii a zkrat kondenzátoru (y) k zemi.Používá se k prevenci případných nežádoucích signálů, které nebudou zcela filtrovány do políčka propagovat dráty koryto zaujatost se zbytkem systému.Jako low-pass v přírodě, nemusí být schopni odstranit nízkofrekvenční signály, např. 50MHz nebo tak, a je žádoucí mít nějaké velké kapacitní k zemi uvnitř boxu (nejlepší je paralelní kombinace v rozmezí 10uF , 100NF, 1nF)

flyhigh

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top