FET třída B zaujatosti.

C

chlapec

Guest
Mám dotaz na to, jak detemine jeden zkreslení napětí pro třídu B FET zesilovač.Pokud listu mít pinch vypnout napětí.Mohu použít, že?Také jsem udělal DC dohledání a pozemek IDs Vgs vs.Snažím se používat Vgs že IDs začít vzlétnout, ale zdá se, že to nefunguje u některých FET?žádné sugestion, jak najít dobré místo pro zkreslení FET.Používám nejvíce Motorolla výrobku, protože má v designu kit @ DS.některé FETs tam můžu udělat třídy B, ale i někteří nemohou.V vlnovou není hezký vzhled jako v Crips knihy.Mám zkusit Crips knihy statz model v Crips knihu @ DS.To vypadá velmi dobře.I dont know how statz je dobrý model copare na motorolla designu kit model?žádné sugesstion?

 
"123456" to nie tylko ciąg liczb pierwszych. Okazuje się, że to jedno z najczęściej używanych haseł w sieci. Specjaliści od bezpieczeństwa biją na alarm - większość internautów nie zdaje sobie sprawy, że dostęp do ich konta bankowego, serwisów społecznościowych i skrzynek mailowych jest zagrożony.

Read more...
 
Váš nejlepší sázkou pro třídu B zaujatosti by bylo upravit veriable napětí ajustment přinést FET do vedení.Ty by se pak mohli kontrolovat crossover zkreslení.Věřím, že poslední complimentry pár FETs nastavit bylo neobjektivní až 70 ma vypouštěcí aktuální.

Barrybear

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top