Ground Plane

C

card_claud

Guest
Ahoj všichni!

Mohl by mi někdo říct, kde je nejlepší místo pro pozemní letadlo, když jsem s použitím pouze 2 vrstvy?(Spodní a horní).

DíkyPřidána poté, co 47 minut:Měl jsem na mysli to, co je nejlepší stranu, aby se země letadlo, nahoře či dole.

díky

 
Tato deska dělám teď, má mikroprocesor, operační zesilovač a Optical Isolator.
No, jsem dělal rovinou vozovky na vrcholu a nikdy jsem nedostal problémy, ale teď jsem zvědavý, jestli to dělám dobře.

Když jste všichni tak řekl, že jste měl na mysli strana nevadí?Mohu mix obou stranách, myslím ...v některé oblasti země dělá letadlo na vrcholu, v jiných na dně?

Děkuji vám všem moc!

 
Každý volný prostor musí být vyplněna s kovovou rovinou připojen k zemi.
Neexistují žádná omezení pro výkon na obou stranách, místo toho, že nárůst hluku vyvolaného potlačení cabability.

 
Můžete mít půdorysů na obou stranách, ale pokud máte ciurcuit analogové a digitální jeden na stejné palubě bude doporučeno mít 2 půdorysů, jeden pro operační zesilovač obvodu a jeden pro uC, spojeny v jednu chvíli zavřít k napájení, po hlavní kondenzátor a já foud, že umístění kondenzátorů po společný bod omezí šíření hluku mezi 2 letadla.Také byste měli udělat moc traks co nejširší a možná budete chtít oddělit je stejně (pro analogové a digitální).

 
Nejlépe můžete použít obě strany jako Ground Plane v oboustranný PCB ....

 
Máte-li kritické součásti uváděné na jedné straně jsou země letadlo v bezprostředním další vrstvu.Také v případě vysoké rychlosti signálů je třeba zvážit vrstvu vybrán pro směrování vysokorychlostních signálů, v takovém případě musí mít u zem letadlo tam také.

 
Oba.Také bych používejte stráže stopy v citlivých linek nebo vysokorychlostní tratě.

 
nazdar,
Chci vědět, o mikropáskové a páskové stejně.split pls PWR letadlo

 
Mohu vědět, zda musím dát hodně přes připojený k zemi, takže rovinou vozovky z obou stran, bude připojen?
Pokud se zemí pomocí je kladen v blízkosti linie signálu 2.5GBPS se tím zlepší výkonnost PCB?

Thanks very much!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top