IBM PDK installation problem

S

shahriar22nd

Guest
Zdravím všechny,
Snažím se používat IBM 9RF (90nm), PDK v mém Cadence IC 6.1.2.Moje Cadence je instalován server a já přístup je z mého uživatelského účtu.Nainstaloval jsem PDK v mém uživatelského účtu vytvoří složku, v mém domovském adresáři uživatele.Pak jsem zkopíroval. Cdsenv a display.drf souborů do mého domovského adresáře uživatele a. Cdsinit soubor kadence spustit adresáře bez jakékoli změny / přizpůsobení.Mám knihovny cms9flp, rf9flp a esd9flp v instalačním adresáři PDK po přihlášení do Cadence, ale moje problémy jsou:

1.CIW generuje chyby uvedeny níže během startu.Zdá se, hned po "END uživatelské přizpůsobení"

* * LoadContext Chyba: nelze otevřít soubor - "/ afs/btv/data/ams/kit_test/IBM_PDK/cms9flp/V1.5.0.0IBM/cdslib/Skill/ibmPdkProcs610.cxt"

v případě, I didn't get 'BTV' v 'AFS'.

2.Karta s názvem 'IBM_PDK' nezobrazí v Průvodci vlastní instalací.

3.Během schéma simulace, jména tranzistorů objeví jako 'NMOS' nebo 'PMOS' v netlist namísto 'nfet' nebo 'pfet' a simulace nezdaří.

Mohl by mi někdo prosím navrhnout, kde by mohl být problém?
Thanks in advance.
Pozdravy,
Shahriar, postgraduální student.

 
W Stanach Zjednoczonych został aresztowany Andrus Nomm, jeden z pracowników Kima Dotcoma. Pomagał on w rozwijaniu zamkniętego w 2012 roku serwisu Megaupload.

Read more...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top