kadence vs koželuh L-edit

běží na stanici, rytmus je nejlepší
VUT v Brně, běží na PC, Ledit je to silný nástroj,

 
Mám dotaz ... kolik z vás použití tohoto nástroje 2?
kadence, proč je lepší?
...................
můj názor
pro průmysl potřebujeme soubor GDSII a jak tohoto nástroje udělat (takže žádný rozdíl betwen toto), pravidlo souboru je snadné v L-editovat, Konžské demokratické republice je stejné pro oba, ale čas na to je více než biger pro obě ráže (I use ráže pro Konžské demokratické republice, neboť za celý čip potřebuji jen 3-4 min .. s kadencí bude 3-4 hodin, a s L-edit max. 30 min) ... tak proč je tak dobrý rytmus? .. protože kadence je nabídka tohoto nástroje zdarma pro některé univerzity a pro některé z vás je známý nástroj ?.... kadence nabízí nejkomplexnější nástroje pro mikroelektroniku designem, ale to neznamená, že je nejlepší.
Podle mého názoru nejlepší KDR / LVS je Calibre, výkonný simulátor je Hspice a nejlepším nástrojem pro uspořádání je nástroj, který poskytne soubor jsem potřebu závodu, a kteří nabízejí snadný způsob k tomu má dispozice na adrese smalest náklady

 
Slyšel jsem, že po kadencí je virtuos, jezerní ryba je dobré rozložení upravit nástroj.

 
pro analogové simulace HSPICE a SPECTRE a Eldo jsou téměř stejné
ale hspice je indusrty standard

RF simulace @ DS přichází v frist místě, pak se spektrum-rf pak Eldo-rf
hspice-rf je nový nástroj, i donot vím hodně o tom

a já souhlasím s ráže Sergiu_Q je nejlepší v Konžské demokratické republice a LVS
Můžu se zeptat, ale které je nejlepší parazitický odsávání?

khouly

 
je tady někdo pokusil RFDE?
ADS je v Cadence
Myslím, že by to mohlo být velmi silný motor simulace

někdo tried this?

 
já mít tried ono, to je skvělé, a dává u capabilty simulovat impuls do cívky s kadencí rozložení, což je skvělé
Harmonické vyvážení a motor je skvělý

khouly

 
Mám dotaz ... kolik z vás použití tohoto nástroje 2?
kadence, proč je lepší?
----------------------
Jsem rozložení chlap, a já jsem pracoval s oběma L-Edit a Cadence.Já myslím osobní Cadence je lepší nástroj, speciálně pro Konžské demokratické republiky a LVS.Kadence je LVS ladění programu se mohou bod a zoom na chyby.V uspořádání, bál jsem nejvíce vzdálen od GND k moci na úrovni čipu, ale s ladit program Cadence to, najdu to méně než 5 minut.L-Edit nemůžete udělat.Hope this help.6 sekund zní:Mám dotaz ... kolik z vás použití tohoto nástroje 2?
kadence, proč je lepší?
----------------------
Jsem rozložení chlap, a já jsem pracoval s oběma L-Edit a Cadence.Já myslím osobní Cadence je lepší nástroj, speciálně pro Konžské demokratické republiky a LVS.Kadence je LVS ladění programu se mohou bod a zoom na chyby.V uspořádání, bál jsem nejvíce vzdálen od GND k moci na úrovni čipu, ale s ladit program Cadence to, najdu to méně než 5 minut.L-Edit nemůžete udělat.Hope this help.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top