Můžeme použít běžné pufry namísto hodin buffery pro CTS?

S

sowmya005

Guest
Ahoj přátelé,
Ramene pokročilé HS-std buněk knihovny jsme pomocí nemá čas buffery nebo hodinami invertory vůbec.
Mohu použít normální nárazníky a invertory disk s vysokou pevností pro CTS?
Bude čip pracovat?
Prosím, pomozte mi.

 
Z eksperymentu, który F-Secure przeprowadził wspólnie z Europolem, wynika, że konsumenci beztrosko narażają swoje dane osobiste i lekkomyślnie akceptują absurdalne warunki korzystania z sieci.

Read more...
 
nazdar,

pokud u nemají čas buffery a invertory, pak zkontrolovat buffery a invertory buněk ve vaší knihovně řídit a kontrolovat jejich sílu, čas vzestupu a pádu čas.jeho vhodné použít buffery a invertory s téměř stejným vzestupu a pádu čas konání pro hodinové stromu, další by měla mít vysokou pevnost a dobrou mechaniku zabil.Tak s tímto kontroly můžete použít správné buffery a invertory pro hodinové stromu.

to vám může pomoci.

díky ..

HAK ..

 
Ahoj HAK,
Díky za odpověď.
Zjistil jsem, že v ARM POKROČILÉ std buněk lib, beta poměru je ukazatel na jednotku síly pole a CLK prefix byl zahozen, protože tento prefix byl opravdu jen s uvedením typu B beta poměr v předchozích SAGE-X a METRO knihovny.
Umím zvolit buněk na bázi beta poměr.

Díky

 
Myslím, že nelze použít normální nárazníky, protože žádná symetrie ve vzestupu a pádu krát, budete muset jít pro hodinové nebo hodinkové buffery pouze invertory
Odpověď mi

 
Nazdar,
Myslím, že nebylo zřejmé, v mé předchozí odpovědi.
ARM POKROČILÉHO std buněk lib nemá žádnou buňku, která začíná CLK.
ARM METRO std buněk lib a ARM SAGE-X std buněk lib mít.
Ale PAŽÍ POKROČILÉ lib má buňky s mechaniky sílu beta poměr definován jako B.
To znamená, rovné průtahy na obou okrajích.
Tento dokument je jasné, že pojmenování predponou CLK označuje stejným poměrem beta B., a tudíž neexistují žádné buňky, které začínají s CLK.
Takže, nárazníky a invertory s beta poměr B může být použit pro CTS.
Založen na lib, buňky pro CTS změnit.

Díky

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top