Need LCD PIN & Direct Propojení

S

Starlet

Guest
ahoj přátelé

Mám dva LCD obsahuje sloupce a řádky řidiče ICS od společnosti Toshiba a Epson, ale já dont mít status konektor pro to, co je to, co pin

Rozhodl jsem se některé piny, ale nemohl zjistit všechny.prosím, pomozte mi určit i to řekni mi propojení.
Je možné s T6963, jelikož tyto D0, D1, nebo je to jen v pořádku s SED1335?

PIN jsou určeny

1: Pro SED1181F x 4 (sloupec), SED1191F x 2 (řádek), 4030 (IC8), 4017 (IC7), C3403G (IC9)

Pin1: D0
PIN2: D1
Pin3: Pin 13 s 4030 (Quad Exclusive OR Vstupní brána)?
Pin4: LP
Pin5: FR
Pin6: N / C
Pin7: VDD
Pin8: VSS
Pin9: Connected s jedním tranzistorem Q1 pin?
Pin10: Connected s ostatními kolík téhož tranzistoru Q1?

2: Pro T6B07 x 4 (sloupec), T6B36 x 2 (řádek), C7154

aby ne já dont mít i sloupců a řádků řidiče ics listech.
Pokud má někdo prosím nahrát.Také není na MCU

LCD obě zadní obrázky jsou zobrazeny ics a konektory
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
W biznesie nie ma sentymentów, więc każda okazja jest dobra do uderzenia w konkurencję. I z takiego wniosku wychodzi firma AMD. Robert Hallock, specjalista ds. marketingu w AMD, na swoim Twitterowym profilu zamieścił grafikę. Widać na niej kartę graficzną Radeon R9 290 oraz wymowny podpis "4 GB znaczy 4 GB". Jak łatwo można się domyśleć, wpis jest ...

Read more...
 
Ahoj, to vypadá, že není žádný řadič LCD.Mám pravdu?

 
Samozřejmě sadat007
Není lcd controller Jak jsem již psal výše.Mám si vybrat a já žádám, aby mi lidi kolem T6963 toshiba LCD správce a dalších SED1335 LCD řadič.
jsou oba v pořádku pro tento druh LCD, které obsahují D0 a kolíky D1 jen se 4 vývody, protože Dx displeje je 256x128.
a já také ne listu pro Toshiba řádků a sloupců ics řidič proto nemohu určit pinový konektor pro připojení Toshiba lcd palubě.

 
To místo je opravdu starý, ale tady je správce, který bude pracovat s Epson.Pokud můžete mi říct, kde bych mohl získat jeden z těchto LCD, tak bych si toho vážím.

http://www.lcd-module.de/eng/pdf/zubehoer/hd61830.pdf

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top