powered USB AM / FM rádio

K

kevin83

Guest
Hi All,

Především bych chtěl pozdravit všechny inženýrské enthusiatic tady, je to takový hezký fórum tolik aktivní vysílání a velká komunita užitečné vidím.

I hav malých projektů v mé mysli a já naděje u guys mi může dát pár rad.Zde je popis malý projekt, co chci dělat.

"USB POWERED AM / FM rádio"
Malá-AM / FM rádio s reproduktorem
-Able k moci USB w / o detekován jako paměťové zařízení. (Je to nt mělo zařízení ba skladování), i juz potřebují napájení z usb k moci AM / FM rádio n hrát a zároveň i konektor do usb.

Nejsem si jist, zda je to uskutečnitelné ni nevím cokoli bout usb / kus programování, opravdu doufám, všechny znalce tady mi může dát ur vodítko.Děkuji ...

 
Termin "snowshoe" odnosi się do metody jaką spamerzy wykorzystują wysyłając swoje wiadomości przez duże obszary Internetu, ciągle utrzymując je na powierzchni, tak jak to robią rakiety śnieżne.

Read more...
 
Citace:

Kromě datového spojení, USB nabízí 5 / - 0,25 voltů k moci, jinak bezmotorový zařízením nebo pro nabíjení baterie v samostatné napájení zařízení.
Řadič USB hub nebo je nezbytné k provozu jednu jednotku nákladu (100 mA, s nízkým výkonem zatížení).
Volitelně může výkon až 5 celých nákladů (500 mA, vysoký výkon zatížení).
Spec mlčí o střední zatížení, takže předpokládám, že zdroje se zabývají pouze dva případy.
Buď náklad je nízký výkon (jako je klávesnice nebo myš), nebo s vysokým výkonem (jako je iPod nebo PDA).
 
tady je usb Konektor
zleva doprava
1 VCC Červená 5 VDC
2 D-White dat --
3 D Green Data
4 GND Ground Black

a můžete použít sílu bez využívání dat a počítač nemůže detekovat jakékoli hardwarové připojení
mít dobré zaměstnání.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top