UGB Problem - varianta není rozumné, aby mě

M

Monady

Guest
Hi dear všechny přátele
Použil jsem skládaných kaskády Unity-gain buffer jak je znázorněno v přiložené pic (otevřené smyčce, zisk je vyšší než 800).Mám vstupní napětí, které se pohybuje v rozmezí od 250mV a 750mV.Jak můžete vidět jen asi 450mV vstupního napětí, výstup moci sledovat vstup.Potřebuji vyrovnávací paměť, která bude moci sledovat vstup se vyrovnat nižší než 0.5mV a tyto rozdíly, které je znázorněno na připojené pic (to záleží na vstupu) není přiměřené pro mě.

Já chtěl bych být ocenil za všechny návrhy.
Omlouváme se, ale musíte přihlásit do zobrazení tuto přílohu

 
Nazdar,

Zisk 800 znamená, systematicky offset na 750m/800 = 0.9V na vstupu 750mV.Tak, musíte zvýšit zisk, aby k vyrovnání pod 0.5V.

Jaká je hodnota VB1, VB2, VB4?Co je Vt z M4 a M8?

 
Vážení Raviprasad_K, Thx za Vaši odpověď,
když Vin = 750mV, výstupní napětí = 735mV, a to je tak velký, ofset!
Myslím, že si rozumí 0.9mV bylo vyrovnáno, ne 0.9V.použijeme-li tohoto vztahu, který jste napsali, větší vstupní výsledky v nižších vyrovnat, ale pokud se Vin = 400mV pak offset asi není zero.i can't get it up a smíšené.
VB1 = 1.06V, VB2 = 0.76V, VB3 = 1.0V, VB4 = 0.7V.
pro Vin = 750mV: V. (M4) = 5.707e-01 & V. (M8) =- 5.105e-01

 
Oops!Je 0.9mV.

Citace:

použijeme-li z tohoto vztahu, který jste napsali, větší vstupní projeví v nižší offset
 
Myslím, že nelze použít 250mV (diferencovaně) na vstupu, protože se zisk = 800, musí být výstup 200V!Tak jsem se:
"Vin dc = 0,5 ac 1" & "Vin-dc 0,5 ac = 0" a pak jsem četl přínosem. Lis souboru.
Mám otázku: co je důležité pro navrhování, kromě nárazníkové zisk, například v tomto případě: 250mV <Vin <750mV a fin = 500MHz,
spec, které by měly brát v úvahu?

 
Citace:

"Vin dc = 0,5 ac 1" & "Vin-dc 0,5 ac = 0" a pak jsem četl přínosem. Lis souboru.
 
Kromě vyrovnání v důsledku konečné získat, budete pozorovat vliv společného režimu napětí na vyrovnání.Systematický offset je přítomen jako výstupní napětí není na stejné napětí na odvod M7 (které musí být kolem 470mV).
Jakékoli následovník bude mít tento vyrovnat, pouze invertující zesilovač je to prosté.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top